nedelja, 26. april 2026

Jantarna vina zakraljevala na Gradu sv. Justa

Odlična naravno pridelana jantarna vina, pravzaprav najboljša na svetu, kot pravijo organizatorji, so včeraj zakraljevala na prestižni lokaciji Gradu sv. Justa, kjer je zaživel tretji festival Amber Wine. Priredilo ga je podjetje ForevenTS Diega Colaricha v sodelovanju z Občino Trst.Svoja vina z značilno jantarno barvo je predstavilo in v degustacijo ponudilo 40 priznanih vinarjev iz FJK ter nekat... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Športna nedelja: nogomet in Jadran

NOGOMETELITNA LIGA16.00 v Štandrežu: Juventina – Codroipo16.00 v Repnu: Kras Repen – TamaiPROMOCIJSKA LIGA16.00 v Vižovljah: Sistiana Sesljan – ManiagoVajont1.... primorski dnevnik več »

Grajski lokal je ponovno zaživel

 

Prenovljeno območje nekdanjega lokala Bastione fiorito in ploščad, na kateri so namesto nekdanjega grajskega šotora postavili nov paviljon, sta na včerajšnji... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo