četrtek, 21. avgust 2025

Italijanski kolesar Andrea Vendrame prvi v Plodnu

Italijan Andrea Vendrame (Decathlon AG2r) je zmagovalec 19., 157 kilometrov dolge etape kolesarske dirke po Italiji, ki se je končala v Plodnu. Do svoje pete zmage v profesionalni karieri in druge na Giru je prišel kot najmočnejši ubežnik, v cilju je imel 54 sekund prednosti pred Špancem Pelayom Sanchezom.Tretjeuvrščeni Nemec Georg Steinhauser je zaostal minuto in sedem sekund.Devetnajsta etapa Gi... primorski.eu več »

Več iz medija

Pobegnil in pokazal sredinec

 

Novogoriški policisti so v sredo obravnavali prometno nesrečo s pobegom; zgodila se je na parkirišču nakupovalnega središča Supernova v Novi Gorici.... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo