četrtek, 30. april 2026

Medkulturna raznolikost in vključenost v Ljubljani

Mesec maj je evropski mesec raznolikosti, v okviru katerega opozarjamo na to, kako pomembni sta raznolikost in vključenost na delovnem mestu in v družbi nasploh. V Ljubljani ga bomo obeležili tudi z dogodkom Medkulturna raznolikost in vključenost, ki ga pripravljamo v sredo, 29. maja 2024, ob 10. uri, v Veliki sejni dvorani Mestne hiše. ljubljana.si več »

Več iz medija

Sečnja na Grajskem griču

 

Zaradi odstranjevanja suhih in nevarnih dreves bodo v sredo in petek, 22. in 24. aprila 2026, predvidoma med 7. in 15. uro zaprte nekatere sprehajalne poti na... ljubljana.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo