sreda, 14. maj 2025

Prvi v državi med osnovnošolci so učenci OŠ Vavta vas

V Slovenskih Konjicah se je včeraj popoldan zaključilo tridnevno druženje in preverjanje slovenskih šolskih ekip prve pomoči. Kot zadnji so svoje znanje pokazali osnovnošolci, kjer je med 13 ekipami iz vse Slovenije prvo mesto osvojila ekipa Osnovne šole Vavta vas, OŠ Leskovec pri Krškem je pripadlo tretje mesto, drugo pa so osvojili večkratni zmagovalci OŠ Šempeter v Savinjski dolini.preberite ve... dolenjski list več »

Več iz medija

Fašjenk Dobova pripravil karneval

Fašjenkov župan dr. Stress je na slavnostnem odru župana občine Brežice Ivanu Molanu vrnil občinski ključ, ki je prejel 28. februarja na občini Brežice ob... dolenjski list več »

Norčavo tudi v Straži

 

V Straži je pustovanje pripravilo Turistično društvo Straža. V pustni povorki so se sprehodile majhne in velike, prisrčne in strašljive, domiselne in zabavne... dolenjski list več »

Komentar: Bratje po interesu

 

Združeni v neenotnosti, bi lahko bil najkrajši opis aktualnih odnosov med državami in tudi v državah. Svet je uokvirjen s skrajnim robom Zemlje, s tem je... dolenjski list več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo