petek, 16. maj 2025

Nožičan Žiga Ravnikar odhaja na olimpijske igre v Pariz

Domžalski občan in član Lokostrelskega kluba Kamnik Žiga Ravnikar, ki je del slovenske lokostrelske reprezentance, je v Essnu na evropskem kvalifikacijskem turnirju za olimpijske igre z ukrivljenim lokom osvojil kvoto za nastop v Parizu. Ravnikar, Nožičan, je na olimpijskih igrah nastopil že leta 2021 v Tokiu. V četrtfinalu je premagal rojaka Habjana Malavašiča s 7:3 … domžalec več »

Več iz medija

Kansai Helios končali sezono

 

Košarkarji Podčetrtka so si kot drugi zagotovili mesto v polfinalu elitnega državnega prvenstva, potem ko so na dveh tekmah premagali zasedbo iz Domžal. Že... domžalec več »

Turizmu pomaga lastna glava

 

Smo v jubilejnem letu. Turistično društvo Tuhinjska dolina slavi 20 let delovanja, Turistična zveza Slovenije pa jih šteje 120. Ob pomoči Občine Kamnik in... domžalec več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo