sreda, 4. marec 2026

Psihodrama in sprehod po evropski književnosti

Vrh ledene gore kot simbol konflikta, katerega vzroki se skrivajo v morskih globinah. O tem pripoveduje gledališka igra Icebergs, novi izziv gledališke skupine slovenskih licejev Krilati Oreh, ki bo na odru Kulturnega doma v Gorici premierno na ogled v torek - in to kar dvakrat. Dijaki jo bodo namreč najprej uprizorili za sošolce, potem pa še za starše in vse, ki bi si jo želeli ogleda... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Vse bolj bo zadišalo po pomladi

 

Anticiklon nam ponovno zagotavlja vremensko stanovitnost, pri čemer bo vsaj do konca tedna prevladovalo suho vreme brez padavin. Ob toplejšem in bolj suhem... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo