sreda, 21. januar 2026

Podjetje Akrapovič postalo tehnični partner Ferrarija in Lamborghinija

Podjetje Akrapovič je z italijanskim podjetjem Ferrari podpisalo večletno pogodbo, s katero je postalo tehnični partner v njegovem programu Ferrari Hypercar. Podobno pogodbo je podjetje februarja podpisalo z Lamborghinijem. Obe pogodbi podjetju odpirata vrata za sodelovanje v vztrajnostnih avtomobilskih dirkah, tudi na znameniti 24 ur Le Mansa. Akrapovič s Ferrarijem združuje sile na preostalih se... moja dolenjska več »

Več iz medija

Odmevno: “To je Muki”

“To je Muki. Muki zastopa nevladno organizacijo oziroma inštitut Danes je nov dan. Danes je nov dan je od države dobil že 579 tisoč evrov. Kaj pa Muki z... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo