torek, 20. januar 2026

Ob železniški progi več stanovanj, ki so na voljo za nakup na dražbi

Od 4 do 7 tisočakov za stanovanja v bližini železniške proge Na naslovu Za Savo 10 so na voljo tri stanovanja, ki so potrebna temeljite obnove. Na objektu sta vgrajena elektrovod in vodovod, ogrevanje je urejeno individualno, urejena je možnost priklopa na javno kanalizacijo. Bivalni prostori v stavbi imajo skupno zunanje stranišče in so brez zon več »

Več iz medija

V Savi našli moško truplo

 

Obvestilo občanov ni bilo pretirano. V petek je bila policija obveščena o morebitnem skoku osebe v reko Savo s hrastniškega mostu. Nekdo naj bi slišal močan... zon več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo