nedelja, 11. maj 2025

Nekdanji sekretar na ministrstvu za notranje zadeve označil Obrežje kot neprimerno l

V ponedeljek, 22. aprila, si je nekdanji državni sekretar na ministrstvu za notranje zadeve Franc Kangler skupaj z županom Ivanom Molanom ogledal lokacijo na Obrežju, kjer država načrtuje azilni center. Na podlagi izkušenj na področju varnosti in migracij je tudi sam ocenil lokacijo kot neprimerno, saj ponuja priložnost za kriminal in iskanje priložnosti migrantov za pot naprej kot je npr. skrivan... brežice več »

Več iz medija

BREŽICE, MOJE MLADO MESTO!

 

Občina Brežice objavlja Javni poziv za oddajo mladinskih projektov - AKCIJA MLADIH. AKCIJA MLADIH je projekt, pri katerem mladi s svojim neposrednim delom... brežice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo