sobota, 1. avgust 2026

Podutik Glince med ključnimi stanovanjskimi projekti

Republiški stanovanjski sklad “pospešeno” gradi 1500 stanovanj po državi, še 1780 jih je v načrtu oziroma v pripravi. Največja projekta sta Novo Pobrežje v Mariboru, kjer je predvidenih 431 stanovanj, in Glince v ljubljanskem Podutiku, kjer je v... dnevnik več »

Več iz medija

Predvidljivost Donalda Trumpa

 

Ameriškega regulatorja stav je newyorška platforma Kalshi (na kateri potekajo predvsem športne stave) nedavno opozorila, da obstaja resen sum goljufanja in... dnevnik več »

Resnica, ujeta v laži

 

Usmiljenja vredni so izvoljeni poslanci, poslanke in predsednik DZ, ki zaradi podeljenih funkcij in posledično moči v parlamentu teptajo demokracijo. dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo