sreda, 4. marec 2026

V mrzli in kalni vodi zaman čakali na prijem

V nedeljo se je v rekah in jezerih Furlanije - Julijske krajina začela nova ribolovna sezona po zimskem lovopustu. Začetek je letos sovpadal z veliko nočjo, vendar še bolj kot zaradi prazničnega dne je bilo letos ribičev na Soči pod Podgoro in Štmavrom manj kot ponavadi zaradi visokega vodostaja. Prejšnji četrtek je obilno deževalo, tako da se je gladina reke Soče in njenih pritokov precej dvignil... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Vse bolj bo zadišalo po pomladi

 

Anticiklon nam ponovno zagotavlja vremensko stanovitnost, pri čemer bo vsaj do konca tedna prevladovalo suho vreme brez padavin. Ob toplejšem in bolj suhem... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo