četrtek, 19. junij 2025

Z veseljem pomaga, a pošteno jo razjezijo tisti, ki se okoriščajo

Skromna, a izjemno dobrodelna Litijanka Sabina Avsec, je v prostovoljstvu sicer dejavna že od srednješolskih let. “Od nekdaj že delujem humanitarno, prispevam v različnih akcijah, od začetka sodelujem v projektu Božiček za en dan,” je razložila. Z dobrodelnostjo se ukvarja poleg svoje redne službe, pred kratkim je prejela tudi naziv prostovoljka zasavske regije za Občino zon več »

Več iz medija

Na voljo je dvosobno stanovanje

Prazno in primerno za takojšnjo vselitev je dvosobno stanovanje v Hrastniku, ki je v lasti družbe Spekter. Bodoči najemniki imajo čas do konca tedna, da se... zon več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo