četrtek, 23. april 2026

Med prevozom z intervencijskim vozilom policije umrl 48-letni občan

Sinoči so policisti na Koroškem intervenirali zaradi nasilja v družini. Zaradi slabega psihičnega stanja osumljenega so za prisotnost zaprosili zdravnico in reševalce,  ki so prišli na kraj. Ob interveniranju je osumljeni napadel policiste in sicer jih je poškropil s solzivcem, nakar je skozi odprto strešno okno skočil na streho stanovanjske hiše.   Po dalj časa e-koroška več »

Več iz medija

Pankrti navdušili na Ravnah

V petek smo bili v ravenskem klubu KMKC Kompleks priča nastopu ene najboljših slovenskih rock skupin, nastopili so Pankrti iz Ljubljane. Gre za skupino, ki je... e-koroška več »

Vseslovensko petje s srci

 

Občina Ravne na Koroškem, Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti ter Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Ravne vabijo k... e-koroška več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo