nedelja, 28. april 2024

18. 3 Tri medalje za Klaro Velepec na sklepni tekmi sezone, tudi prva...

Kadetinja Klara Velepec je na sklepni tekmi mladinskega svetovnega pokala na Norveškem spisala pravo slovensko turnosmučarsko pravljico. Potem ko je januarja na evropskem prvenstvu s srebrom v vzponu osvojila zgodovinsko prvo slovensko medaljo v tekmovalnem turnem smučanju na velikih tekmovanjih, je v Moldeju poleg srebrne medalje v vzponu osvojila tudi srebro v šprintih, ki bodo olimpijska dis... planinska zveza več »

Več iz medija

Alpinistične novice, 24. 4

Alpinizem | V začetku aprila je bilo že skoraj prevroče za južne stene a se je sedaj drastično obrnilo. Tako kot že velikokrat, se je v aprilu prikradel mrzel... planinska zveza več »