nedelja, 9. avgust 2026

Vision Pro se uporablja med operacijami

V Združenem kraljestvu so opravili prvo operacijo, med katero je eden izmed članov kirurške ekipe nosil Apple Vision Pro. Komplet je imela med operacijo na glavi sestra, ki je prisotna med postopkom. Na napravi je tekla namenska programska oprema, ki jo je razvilo podjetje eXeX. To je v preteklosti podobna orodja razvilo že za Microsoftov HoloLens.preberite več » monitor več »

Več iz medija

Odstopil direktor DeepMinda

 

Ustanovitelj podjetja DeepMind, ki ga je kasneje kupil Google in nam je dalo orodja, kot so AlphaGo in AlphaFold, je odstopil. Demis Hassabis, ki je prejel... monitor več »

Popotovanje z Brnika

 

Za številne goste je prvi stik z državo javni prevoz z letališča. V Sloveniji ga imamo, izkušnja pa je vse prej kot preprosta. Če smo v tujini navajeni, da nas... monitor več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo