ponedeljek, 5. maj 2025

Rusija proizvaja trikrat več streliva kot ZDA in Evropa skupaj

To ni nobena novica. Že kar lep čas se ve, da ruske sile na bojišču Ukrajince v številu izstreljenih granat močno prekašajo. Ve se tudi, da ruska vojaška industrija proizvaja več streliva kot ves kolektivni zahod skupaj. Jasno je, da Rusom orožja, kakor so napovedovali nekateri nespametni ‘strokovnjaki’, zmanjkalo ne bo. A kljub temu nam večina medijev to zdaj razkriva, kot da bi bila ... jinov svet več »

Več iz medija

Živeti v diktaturi, ki to ni

Na veliki petek se je v Celju imela odviti velika drama. Vsa politična desnica je bila pripravljena, da se uprizori križanje njihovega idola. Podžgani s... jinov svet več »

V ZDA podpora Izraelu pada

 

Presenetljivo je, da Izrael izgublja podporo celo med republikanci. Ima jo še med starejšimi, med mladimi pa ne več. Po anketi Pew se je delež tistih ameriških... jinov svet več »

Pogovor Urošem Lipuščkom

 

Zanimiv pogovor z Urošem Lipuščkom na kanalu Marka Potrča. Gre Evropa v vojno? Optimističen sem, da so Evropejci že tako izčrpali zaloge orožja in da politične... jinov svet več »

Podcenjevanje

 

Težko je videti v Trumpovo glavo. Ameriški predsednik veliko govori, rad grozi, a kaj je v ozadju, ne vemo. Je resen? Blefira? Želi le najprej pritisniti,... jinov svet več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo