nedelja, 22. junij 2025

Ministrica se je v SB Izola z vodstvom pogovarjala o prenovi operacijskega bloka in.

Ministrica za zdravje Valentina Prevolnik Rupel je obiska Splošno bolnišnico Izola in se z vodstvom pogovorila tudi o izvajanju ukrepov med zdravniško stavko. "V Sloveniji zdravstvo ni tako slabo, kot se prikazuje," je poudaril direktor Radivoj Nardin. rtvslo več »

Več iz medija

Nina Šorak

Človek sam po sebi ni samo dober ali slab, ampak ima spekter osebnosti, ki ga sestavlja način življenja, ki si ga je izbral. rtvslo več »

Motokriza srednjih let

 

Kakor koli že razumemo preizkušnje, ki se postavijo pred posameznika v starosti med 40. in 60. letom, jih z lahkoto preslikamo v trenutne dileme svetovne... rtvslo več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo