sobota, 25. april 2026

Šentjurski gasilci so stari 150 let. Ob jubileju prejeli plaketo Civilne zaščite

Na sinočnji regijski slovesnosti ob dnevu Civilne zaščite, ki so ga gostili v Braslovčah, je plaketo Civilne zaščite prejelo Prostovoljno gasilsko društvo Šentjur pri Celju, kakor se uradno imenuje. Letos ... Beri dalje kozjansko več »

Več iz medija

Slatinčanke v mladinski finale

Ekipa košarkaric Janine je na zaključnem turnirju v Gorenji vasi dobila polfinalni obračun z gostiteljicami in se uvrstila v nedeljski finale. Tam se bodo... kozjansko več »

Dobovec povedel v polfinalu

 

Ekipi Dobovca v končnici futsal prvenstva zaradi neposredne uvrstitve v polfinale ni bilo treba odigrati četrtfinalnih tekem. Po nekaj premora so sinoči... kozjansko več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo