ponedeljek, 25. maj 2026

Tokratna stavka je predvsem politični akt 

"Predsednica države ima prav v svojem javnem stališču, da pri Fidesovih stavkovnih zahtevah pogreša »zavzemanje za bolj delujoč zdravstveni sistem« in 'za druge zdravstvene delavce'. Tu lahko na račun Fidesa dodamo vsaj še tri očitke: prvič, za svoje 'legitimne stavkovne pravice', torej višje plače – to je edino, kar jim je od zahtev še ostalo – se nikoli, ampak res nikoli ne bori,... mladina več »

Več iz medija

Janez Janša obljublja raj

"Kaj je tako privlačnega v ideji o tretji republiki? V prvi vrsti gre za obljubo raja. Janez Janša ves čas deluje v tej smeri. Tukaj pri nas vladajo nemogoče... mladina več »

Preveč tehnologije v šolah

 

Na nedavni seji enega izmed parlamentarnih odborov je razprava zašla tudi v šolske vode. Poslanka Demokratov Teja Košir je dejala, da jo zanima, »kako daleč je... mladina več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo