sobota, 27. junij 2026

V Mariboru raziskujejo možnosti ponovne uporabe avtobusnih baterij za shranjevanje .

Strokovnjaki z Mestne občine Maribor in tamkajšnje fakultete za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo v okviru mednarodnega projekta CE4CE raziskujejo možnosti ponovne uporabe rabljenih baterij iz avtobusov za shranjevanje energije. V okviru demonstracijskega pilota nameravajo postaviti takšen hranilnik pri spodnji postaji vzpenjače. Projekt CE4CE uvaja integracijo načel krožnega gospo... lokalec.si več »

Več iz medija

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo