četrtek, 21. avgust 2025

Če bo novela zakona potrjena, bo Salonit Anhovo sprožil ustavno presojo

V primeru potrditve bodo sprožili ustavno presojo. Tako sporočajo iz podjetja Salonit Anhovo glede predloga novele zakona o varstvu okolja, ki ga bo jutri obravnaval pristojni parlamentarni odbor. Iz podjetja poudarjajo, da bodo v primeru potrditve zakonske novele, ki so jo vložili nevladniki, sprožili ustrezne postopke na ustavnem sodišču.Iščejo konstruktivno rešitevKot so v današnjem sporočilu z... primorski.eu več »

Več iz medija

Novosti in skrb za kakovost

Vedri in spočiti obrazi, dobra volja in predvsem izjemno navdušenje. V torek zvečer so se v športni dvorani Bojana Pavletiča na Stadionu 1. maja v Trstu na... primorski.eu več »

Vinski večeri in pohod vabijo

 

Občina Dolina na pobudo združenja Città del vino (Mesta vina) Furlanije - Julijske krajine vabi na drugo izvedbo dogodka Vinski večeri, ki bo v soboto od 19.30... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo