četrtek, 15. januar 2026

Matjaž Gruden, kolumnist

Vendarle imamo, vsaj v demokracijah, volivci še vedno moč, da dosežemo spremembe. Ne poslušajte tistih, ki tulijo, da so vsi isti. Ker niso. Pa čeprav nihče ni brez napak. Napravite si svoj priročnik. In z njim najprej ocenite sami sebe in svoje... dnevnik več »

Več iz medija

Čas za razkrinkanje realnosti

Z ljubljansko premiero predstave Življenje in časi Bertolta Brechta v režiji Matjaža Bergerja se bo v Cankarjevem domu nocoj začel cikel Čas je za Brechta!, ki... dnevnik več »

Predvolilna histerija

 

Ob prestopu poslanca Levice Mateja Tašnerja Vatovca v SD se je ponovno pokazalo, da tudi strankarski voditelji kot tudi umni komentatorji ne razumejo bistva... dnevnik več »

Golob ima prav!

 

Predsedniku stranke Gibanje Svoboda in aktualne vlade Robertu Golobu se dobra dva meseca pred parlamentarnimi volitvami kot bumerang nepremišljenosti in... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo