sreda, 27. avgust 2025

CELJE Sedem desetin najbolj odločnih v mrzli Savinji

Celjska Špica je bila petnajstič prizorišče novoletnega skoka v Savinjo. Bolj kot za skoke gre za 30-metrsko plavanje v mrzli vodi, ki je danes merila šest stopinj, približno toliko pa tudi zrak. Sedem desetin plavalcev se je pognalo v Savinjo, udeležba je bila približno na lanski ravni, tudi tokrat pa je bila najstarejša udeleženka 83-letna novice.si več »

Več iz medija

ŠENTJUR Tudi letos v ETM

Občina Šentjur se tudi letos pridružuje Evropskemu tednu mobilnosti (ETM), ki meri na okoljsko bolj sprejemljive in trajnostne oblike tranzita. Pod sloganom... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo