sobota, 17. maj 2025

Peter Prevc tretji v kvalifikacijah

V Oberstdorfu, kjer se je s kvalifikacijami začel prvi vrhunec sezone smučarskih skakalcev, se je vseh pet Slovencev uvrstilo na petkovo tekmo, poroča spletni portal MMC RTV SLO. Najboljši med njimi je bil Peter Prevc, ki se je z odličnim skokom povzpel na tretjo mesto. Peter Prevc je z najdaljšim skokom kvalifikacij (138,0 m) prevzel vodstvo. Tam je bil vse do nastopa Nemca Karla Geigerja (134,0 ... primorski.eu več »

Več iz medija

Sinner je za nekatere moteč

V Italiji nekateri še vedno ne sprejemajo ali nočejo sprejeti dejstva, da je teniški as Jannik Sinner italijanski državljan južnotirolske narodnosti. Mednje... primorski.eu več »

Vodstvu ZSKD podaljšali mandat

 

Zvezo slovenskih kulturnih društev bodo do oktobra vodili dosedanji odbori z deželno predsednico Živko Persi na čelu. Na 59. občnem zboru ZSKD so namreč... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo