sreda, 27. avgust 2025

REGIJA Pokanje s pirotehniko je zdaj dovoljeno

Od včeraj pa vse do prvega januarja je po vsej državi dovoljena uporaba pirotehničnih sredstev. V strnjenih stanovanjskih naseljih ter v bližini bolnišnic in domov starejših občanov so prepovedani ognjemetni izdelki kategorije Fi, katerih glavni učinek je pok. Trgovci so s prodajo pirotehnike lahko začeli prejšnji teden, vendar na prodajne police ne smejo postaviti ognjemetnih novice.si več »

Več iz medija

ŠENTJUR Tudi letos v ETM

Občina Šentjur se tudi letos pridružuje Evropskemu tednu mobilnosti (ETM), ki meri na okoljsko bolj sprejemljive in trajnostne oblike tranzita. Pod sloganom... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo