nedelja, 28. december 2025

Lily Fideršek najboljša bojevnica v Osijeku

V soboto se je v Osijeku na Hrvaškem, v odlični organizaciji domačega kluba HUS Center borilnih športov, odvil že tradicionalni “MUAYTHAI OSIJEK OPEN”. Mednarodnega športnega dogodka se je udeležilo več kot 130 tekmovalcev iz Slovenije, BIH, Srbije, Ukrajine in Hrvaške. Že tradicionalno prireditev je ob občinskem prazniku slavnostno otvoril župan Ivan Anušič. Slovenske barve in moja dolenjska več »

Več iz medija

Policija o shodu harmonikarjev

Sinoči je na Prešernovem trgu v Ljubljani potekal shod harmonikarjev v podporo slovenski glasbi, ki se ga je udeležilo več kot 100 harmonikarjev. Po podatkih... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo