sobota, 1. avgust 2026

Ne zamudi dogodka Povej in pojej!

Člani komisije za mladinska vprašanja Občine Domžale v sodelovanju s Centrom za mlade Domžale pripravljamo 2. okroglo mizo za mlade na temo prostega časa v občini Domžale z naslovom Povej in pojej. Četrtek, 30. novembra, ob 18h, v Placu za mlade v prostorih Centra za mlade Domžale. Na dogodek lahko pride čisto vsak. Ni potrebno … domžalec več »

Več iz medija

Kam med počitnicami?

Kako zapolniti čas med počitnicami, je skrb mnogih staršev in starih staršev, saj morajo otroci nekaj koristnega početi tudi med počitnicami. Tako poleg... domžalec več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo