sobota, 4. april 2026

Mirna Peč: Možnosti za pričetek gradnje infrastrukture v stanovanjski coni Nad Po...

Prejšnjo sredo je v Muzeju Lojzeta Slaka in Toneta Pavčka v Mirni Peči potekala 1. skupščina konzorcija lastnikov zemljišč stanovanjske cone Nad Postajo. Uvodoma je župan Andrej Kastelic pozdravil navzoče in pohvalil ves trud in delo, ki je bilo vloženo za ustanovitev konzorcija. Direktorica občinske uprave Sonja Klemenc Križan pa je nadalje natančno predstavila projekt, moja dolenjska več »

Več iz medija

Država, to je On

 

Obstajajo strašljive vzporednice med tem, kako so državo, državne interese in veleizdajo razumeli nekateri samodržci in kako jo razume Golobova ekipa.... moja dolenjska več »

Bakromobilci spet na delu

 

S Policijske uprave Novo mesto poročajo o dveh vlomih in krajah v zadnjih 24 urah. Tako so v Gubčevi ulici v Novem mestu med 1. in 2. aprilom, očitno ponoči, s... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo