Z Zenelom Batageljem, ustanoviteljem in partnerjem v družbi Valicon, smo se pred konferenco produktnega menedžmenta pogovarjali, kaj imajo skupnega B2B, B2C, FMCG, storitve in podobno, ko se načrtuje nov izdelek ali storitev, in zakaj je to pomembno. finance več »
Več iz medija
Srbski Vučić napovedal odstop in predčasne volitve
Srbski predsednik napoveduje odsto v nekaj tednih, analitiki pa ocenjujejo, da to pomeni poskus preoblikovanja oblasti. finance več »
Volkovi z Wall Streeta: tehnoloških delnic se ne kupuje več, poglejte proti...
Če zgodba o umetni inteligenci poči, lahko oživijo defenzivne delnice. finance več »
Kako UI-iskalniki spreminjajo pravila spletne trgovine
Kupci na spletu vse pogosteje začnejo nakupno pot z iskanjem v UI-iskalniku ali z vprašanjem v ChatGPT ali Geminiju. Zato se spreminjajo pravila vidnosti in... finance več »
Uvajate umetno inteligenco v poslovanje? Prihajajo subvencije za...
Država bo podpirala trenutno zelo aktualno tematiko – uvajanje umetne inteligence v podjetjih. finance več »
TOP julijske dražbe: apartmaji na Hrvaškem, hiše, stanovanja in...
Pregled najboljših dražb do začetka avgusta. finance več »
Kako se med dopustom zares odklopiti od dela
Poletni dopusti se približujejo, vendar se številni zaposleni tudi med dopustom težko povsem odklopijo od službe finance več »
Vročina je z borze pregnala vlagatelje
Zakaj je delnica Cinkarne Celje izgubila 6,5 odstotka? finance več »
Veliki šef nemške obrambne industrije v šoku
Kako je Rheinmetall iz nesojenega rešitelja fregat F-126 postal poraženec odpovedanega megaprojekta, ki je zamajal zaupanje vlagateljev. finance več »

