sreda, 21. januar 2026

Novo mesto in Črnomelj z najbolj urejenim javnim straniščem

Sinoči je v Gledališču Park v Murski Soboti potekala sklepna prireditev izbora Naj javno stranišče 2023. Društvo za kronično vnetno črevesno bolezen (KVČB) je podelilo nagrade in priznanja za najbolj urejena javna stranišča v Sloveniji za leto 2023. Komisija društva je v času ocenjevanja ugotovila, da imajo v Mestni občini Novo mesto najlepše urejena javna moja dolenjska več »

Več iz medija

Odmevno: “To je Muki”

 

“To je Muki. Muki zastopa nevladno organizacijo oziroma inštitut Danes je nov dan. Danes je nov dan je od države dobil že 579 tisoč evrov. Kaj pa Muki z... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo