torek, 14. julij 2026

V pekarni mu je nadlegoval dekle, nato jih je dobil

V torek je 30-letnik iz Otočca v pekarni v Šentjerneju nadlegoval dekle 22-letnega fanta. Ko ga je ta opozoril, naj tega ne počne, je to 30-letnika tako razjezilo, da ga je odrinil in udaril.   Med prerivanjem so prišli ven, kjer je 30-letniku, ki očitno ni bil kos fantu nadlegovanega dekleta, na pomoč priskočil 18-letnik moja dolenjska več »

Več iz medija

V Kočevju povozil policista

V Kočevju naj bi voznik osebnega avtomobila zbil policista, poroča portal 24ur.com, Po neuradnih informacijah naj bi bil policist huje poškodovan, zato naj bi... moja dolenjska več »

“Umirite se. Bova rešila!”

“Umirite se. Bova rešila!” Takole je moral voditeljici oddaje Politično Tanji Gobec včeraj zabrusiti predsednik DZ in predsednik Resni.ce Zoran... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo