četrtek, 28. avgust 2025

CELJE V Arji vasi deseta letošnja žrtev v prometu

V sinočnji prometni nesreči, ki se je zgodila na odseku med Veliko Pirešico in Arjo vasjo, je umrl 51-letni voznik osebnega vozila, trije so bili huje ranjeni, eden pa lažje. Nesrečo je povzročil 36-letni voznik, ki je v desnem nepreglednem ovinku zapeljal na nasprotni pas in čelno trčil v voznika, ki je umrl na kraju novice.si več »

Več iz medija

Na Rogli ta vikend Kanjonfest

Od 29. do 31. avgusta bo na Rogli – točneje na Jurgovem, potekal Kanjonfest 2025. Po oceni organizatorjev gre za največji plezalni festival v Sloveniji in... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo