nedelja, 5. april 2026

Dvorski kulturniki na Snežniku

V Kulturnem društvu Dvor se že dolgo zavedamo, da gredo kultura, rekreacija in turizem z roko v roki, zato ob dogodkih, ki jih pripravljamo, vedno trudimo, da se obiskovalci izven lokalnega okolja poleg kulture naužijejo tudi lepot Suhe Krajine. Letos smo dejavnost društva tudi uradno razširili in kulturi dodali še turizem. Tudi člani društva se suhokranjske več »

Več iz medija

18. pohod po poti Janeza Kmeta

Na prvo pomladansko nedeljo, 29. marca 2026, smo se že tradicionalno odpravili po poti Janeza Kmeta. Čeprav je še malo dišalo po zimi, saj je dva dni pred... suhokranjske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo