sreda, 15. maj 2024

Fužinar v Sežani remiziral s Taborom

Nogometaši Fužinarja so v 14.krogu 2.SNL gostovali v Sežani, kjer so se z domačim Taborom razšli z neodločenim izidom, bilo je 4:4. Gledalci na stadionu Rajko Štolfa so videli spektakularno tekmo z osmimi goli in velik preobrat. Fužinar je ob polčasu namreč vodil s 3:0, domačim pa je v drugem polčasu uspelo rezultat izenačiti. Točka e-koroška več »

Več iz medija

Usoden poraz Fužinarja

Fužinar je po sedmih sezonah igranja v 2.SNL izpadel. Usoden je bil včerajšnji poraz proti neposrednemu tekmecu za obstanek Taboru iz Sežane. Gostje so tekmo... e-koroška več »