“V Nemčiji se širi nevarni “izziv dezodorantov”, umrla naj bi že dva najstnika, poročajo nemški mediji,” navaja Žurnal. Vdihavanje lahko privede do srčnega popuščanja, mladostniki zaradi izziva ne morejo zadihati. “Druga različica izziva pušča dolgotrajne in hude opekline na koži. Nemški mediji so poročali o smrti najstnikov, povezanih s tekmovanjem oziroma izzivom na... lokalec.si več »
Več iz medija
Rdeče opozorilo za več delov države, po napovedih bi temperature lahko presegle...
Agencija RS za okolje (Arso) je zaradi visokih temperatur za danes, ponedeljek in torek za jugozahodni, osrednji in jugovzhodni del države razglasila rdeče... lokalec.si več »
Rdeče opozorilo: vročina se stopnjuje!
Na Agenciji RS za okolje so zaradi stopnjevanja toplotne obremenitve za danes izdali rdeče opozorilo za jugozahodni del Slovenije. V naslednjih dneh bo po vsej... lokalec.si več »
Legendarna Dubioza Kolektiv napolnila celoten trg in več kot...
Včeraj se je uradno začel letošnji Festival Lent. Že čez dan se je dogajalo, zvečer pa je glavni oder na Trgu Leona Štuklja skorajda eksplodiral zaradi nastopa... lokalec.si več »
Priljubljeni župnik Martin Golob na Muti: "Sam sem iz kmetije — to je najlepši...
Priljubljeni župnik Martin Golob je bil včeraj na Muti. lokalec.si več »
Dolga miza med sivko navdušila, vrhunska kulinarika, glasba in 120 gostov v...
Poletni večer, vonj sivke in dolga miza, ki se razteza sredi nasada, kjer se sreča več kot sto ljudi. Na posestvu Štajerska sivka v Kamnici pri Mariboru je... lokalec.si več »
V četrtek na Glavnem odru Festivala Lent izjemen Simfonični...
Na Festivalu Lent bo v četrtek, 25. junija 2026, ob 21. uri na Glavnem odru na Trgu Leona Štuklja izjemen Simfonični stampedo. lokalec.si več »
Novinarska konferenca NK Maribor, vrača se Darko Milanič
Danes so v NK Maribor uradno predstavili še novega trenerja Darko Milanič, ki se tako ponovno vrača v Ljudski vrt. lokalec.si več »
Poletni solsticij na Pohorju privabil številne obiskovalce
V nedeljo, 21. junija, je Trikotna jasa na Pohorju zaživela že v zgodnjih jutranjih urah. Obiskovalci so se zbrali ob prvem poletnem sončnem vzhodu, kjer jih... lokalec.si več »

