sobota, 4. oktober 2025

Izolskim ribičem so izboljšali razmere za delo

Izolski ribiči so končno dobili sodobno in varno pristanišče pa tudi boljše razmere za delo, saj lahko poslej uporabljajo prenovljeni južni del mandrača in mali pomol. Večina občanov in obiskovalcev je veselih tudi, da bližnji odsek obalnega zidu, po katerem je speljana priljubljena promenada na Sončnem nabrežju, ni več ozko grlo. primorske novice več »

Več iz medija

“Smeh je oblika javnega upora”

24. in 25. septembra bosta v SNG Nova Gorica predpremiera in premiera komedije Usje se je dalu avtorjev Tereze Gregorič, Boruta Petrovića in Jakoba Šfiligoja,... primorske novice več »

Nov projekt išče bodoče igralce

 

Slovenski izobraževalni konzorcij - Slov.I.K. in Društvo Slovensko gledališče bosta v sezoni 2025/2026 ponovno uvedla tečaj javnega nastopanja in gledališki... primorske novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo