četrtek, 8. maj 2025

Brutalna cenzura nad poročanjem o “aferi Biden”

Primer utemeljenih sumov korupcije predsednika ZDA v spregi s plenjenjem v energetskem podjetju Burisma v Ukrajini, ki segajo še v čas pred volitvami pod Obamovo administracijo, ko je bil Biden še podpredsednik, je eden izmed tipičnih klišejskih primerov, s kakršnim se normalizirajo navaden kriminal, klientelizem in visoka korupcija kot nekaj povsem moralno sprejemljivega, legitimnega in... Conti... simona rebolj več »

Več iz medija

Babygirl (Ljubica)

 

Prijatelju sem v zasebnem sporočilu predstavila svoje mnenje o filmu Babygirl (Ljubica, scenarij in režija: Halina Reijn), pa sem se odločila, da je škoda, da... simona rebolj več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo