sobota, 23. avgust 2025

Šel v gledališče, psa pa več ur pustil v vročem avtomobilu

Lokalna policija in gasilci so morali pred nedavnim posredovati, da bi iz vročega avtomobila rešili psa, ki ga je tam pustil lastnik. 16. julija je namreč mimoidoča v Ulici Pindemonte okrog 21. ure opazila psa, ki je bil zaprt v prtljažniku avtomobila in je glasno lajal. Poklicala je na pomoč, tja pa so se odpravili lokalna policija in gasilci, ki so ugotovili, da je zaradi velike vročine bolje, d... primorski.eu več »

Več iz medija

Kraška ohcet stopa v živo

Le še dober teden dni nas ločuje od največjega etnografskega praznika Slovencev v Italiji, Kraške ohceti namreč. V Repnu in na Colu praznovanje stopa v živo,... primorski.eu več »

Maserko silila k prostituciji

 

Karabinjerji iz Ulice Hermet so ovadili 57-letno kitajsko državljanko in so zasegli masažni salon, ki v zgornjem delu Ulice sv. Frančiška tik Ulice Fabio... primorski.eu več »

Komelovci so v finalu

 

Mešani mladinski pevski zbor Emil Komel, ki se v teh dneh mudi v Toskani na 73. izvedbi mednarodnega zborovskega tekmovanja Guido d’Arezzo, se je pod vodstvom... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo