torek, 20. maj 2025

Sulčičev stadion bo ostal

V Buenos Airesu ne bodo rušili slovitega nogometnega stadiona La Bombonera, ki ga je projektiral kriški arhitekt Viktor Sulčič. Klub Boca Juniors, kjer je začel svojo kariero Diego Maradona, se je sicer odločil za gradnjo novega stadiona (vrednost 300 milijonov evrov), ne bo pa se odpovedal Sulčičevi mojstrovini, poroča tednik Espresso. Časnik ne poroča, če bodo Bombonero ohranili v sedanjem stanj... primorski.eu več »

Več iz medija

Uber se je izkrcal v Sloveniji

Ameriška platforma za prevoze in dostavo Uber je danes začela delovati v Ljubljani, so sporočili iz podjetja. S storitvijo Uber Taksi je za zdaj na voljo le na... primorski.eu več »

Prefekt Signoriello zapušča Trst

 

Prefekt in vladni komisar Pietro Signoriello zapušča Trst za drugo obmorsko mesto, čeprav na povsem drugem koncu Apeninskega polotoka, to je Catanio. Tako je... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo