torek, 21. april 2026

Ameriške alternative: Vojna z Rusijo in Kitajsko ali strateška sprostitev n...

David P. Goldman je pred enim letom napisal odličen članek o alternativah ZDA kot pešajočega hegemona: (A) lahko se spustijo v neposredno vojno z Rusijo in Kitajsko, v kateri pa bodo zaradi vojaške inferiornosti najverjetneje izgubile, ali (B) sprostitev napetosti z obema državama z namenom pridobivanja  časa, v katerem bi lahko z velikimi vlaganji v damijan.org več »

Več iz medija

Jedrski Iran

Marko Golob Sredi noči se očitno pijan moški plazi pod cestno svetilko. Mimoidoči ga vpraša, kaj se dogaja. »Ključe iščem, spodaj na cesti sem jih izgubil,«... damijan.org več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo