petek, 15. avgust 2025

Borze v preteklem tednu: Ameriške delnice ponovno v bikovskem trendu

Pretekli trgovalni teden je zaznamoval vstop ameriških delnic v nov bikovski trend. Evroobmočje se po revidiranih podatkih nahaja v tehnični recesiji. Spodbudni gospodarski podatki z Japonske se nadaljujejo. v EUR Donosnost v zadnjem tednu*(2. 6. 2023 – 9. 6. 2023) Donosnost letos*(31. 12. 2022 – 9. 6. 2023) Svet – MSCI World +0,10% +11,79% ZDA naše zasavje več »

Več iz medija

Voznik skiroja huje poškodovan

  Včeraj, nekaj po 19. uri je v Trbovljah prišlo do prometne nesreče v kateri je bil samoudeležen mlajši voznik električnega skiroja.   Policisti... naše zasavje več »

Litija: Skupil jo je kolesar

  Včeraj, nekaj pred 21. uro, se je v Litiji zgodila prometna nesreča, v kateri je bil samoudeležen kolesar.   Policija poroča, da po do sedaj znanih... naše zasavje več »

Motorist umrl na kraju nesreče

 

Včeraj  nekaj čez 18. uro, se je na cesti med Krtino in Moravčami zgodila prometna nesreča, v kateri je umrl 48-letni motorist. Po do sedaj zbranih obvestilih... naše zasavje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo