četrtek, 20. avgust 2026

Prihaja 3. Kamerat

Hrastniški festival delavskega filma, edini tovrstni v državi in širši regiji, se bo letos tudi ob podpori Slovenskega filmskega centra odvrtel med 29. junijem in 2. julijem. Koordinatorka festivala Nina Kavzar je dejala, da se duh Kamerata, duh solidarnosti, tovarištva in prizadevanj delavk ter delavcev za boljši jutri širi po državi in onkraj mej. Tekom savus več »

Več iz medija

Na današnji dan: Marko Orožen

 

Na današnji dan leta 2001 je umrl Marko Orožen, družbeno-politični delavec in iniciator različnih pomembnih društvenih dejavnosti v občini Hrastnik. Orožen je... savus več »

Prijavljenih že 180 punc

 

Perkmandeljc se veseli vsaki novi prijavi, ki jih pošljejo punce za udeležbo na prireditvi Punce v jami, ki bo 6. marca 2027 v počastitev mednarodnega dneva... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo