ponedeljek, 25. avgust 2025

Zakaj je Višjege delovno in socialno sodišče razveljavilo imenovanje Andreja Graha W

Vodstvo TVS je dopustilo, da se je na njenih spretnih straneh pojavil tekst, ki eksplicitno pove, da se je Višje delovno in socialno sodišče kot tudi Vrhovno sodišče dejansko vključilo oziroma je postalo sestavni del “ene najbolj umazanij medijskih kampanj v Sloveniji” zoper samega presvetlega generalnega direktorja Andreja Graha Whatmougha! Ker RTV izgubljene tožbe ni … Contin... igor kadunc več »

Več iz medija

Et tu višji državni tožilec!

 

Ko si misliš, saj ne more biti res! Saj bodo spoznali, da delajo narobe, in jim zaradi tega pišeš pismo z opozorilom da zelo, zelo verjetno delajo narobe in... igor kadunc več »

Je BBC dokončno prevzet?

 

Tam daleč na otoku se dogajajo pomembne stvari. Lahko se vprašamo, ali se nam pred očmi potrjuje teza Aleksandra Dugina, da se nam dogaja “kolonizacija pameti... igor kadunc več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo