ponedeljek, 6. april 2026

V treh letih pitna voda skoraj za vse

Župan občine Mirna Peč Andrej Kastelic je danes z Viktorjem Dolinškom, direktorjem podjetja Komunalne gradnje iz Grosupljega, podpisal gradbeno pogodbo za izgradnjo še manjkajočega sekundarnega vodovodnega omrežja v občini v okviru hidravličnih izboljšav vodovodnega sistema. Pogodbena vrednost naložbe je nekaj več kot 1.465.000 evrov brez ddv, razdelili pa so jo v tri leta.preberite več » fokus pokus2 več »

Več iz medija

Fašjenk Dobova pripravil karneval

Fašjenkov župan dr. Stress je na slavnostnem odru župana občine Brežice Ivanu Molanu vrnil občinski ključ, ki je prejel 28. februarja na občini Brežice ob... fokus pokus2 več »

Norčavo tudi v Straži

 

V Straži je pustovanje pripravilo Turistično društvo Straža. V pustni povorki so se sprehodile majhne in velike, prisrčne in strašljive, domiselne in zabavne... fokus pokus2 več »

Komentar: Bratje po interesu

 

Združeni v neenotnosti, bi lahko bil najkrajši opis aktualnih odnosov med državami in tudi v državah. Svet je uokvirjen s skrajnim robom Zemlje, s tem je... fokus pokus2 več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo