sreda, 5. november 2025

Mateja Zver dvakrat zadela za nov naslov

V Nemčiji je Lara Prašnikar potrdila 2. mesto na lestvici strelk v elitni nemški zvezni ligi, z golom pa je sezono v 2. nemški ligi sklenila Korina Lara Janež. Zala Kuštrin je z zadnjim golom sezone potrdila uspešno sezono Bologne, ki se seli v 2. ligo. V Italiji slovenski derbi za obstanek, več zadovoljstva pri Dominiki Čonč. nogometna zveza več »

Več iz medija

Kamere v Staršah in Kopru

 

ŽNK Cerklje gosti Krim Hubat, ŽN Maribor pričakuje Primorje Tosla Nutricosmetics, ŽNK Gažon Le-Log bo igral proti ŽNK Radomlje... nogometna zveza več »

Kurtović oblekel dres Olimpije

 

Jasmin Kurtić se bo po skoraj desetletju in pol igranja v tujini znova dokazoval na igriščih Prve lige Telemach. Nekdanji reprezentant Slovenije... nogometna zveza več »

Brinje do četrte zmage

 

Grosupeljčani so na krilih trikratnega strelca Sama Matjaža premagali ekipo Slovana in prišli še do četrte zmage. nogometna zveza več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo