torek, 9. junij 2026

Rdeči revirji v Hrastniku

V četrtek, 25. maja ob 17. uri, so na ploščadi pred Delavskim domom Hrastnik uradno otvorili prvi del 21. tradicionalnega mednarodnega festivala uprizoritvenih umetnosti Rdeči revirji. Organizatorji so pripravili zanimiv in pester konglomerat festivalskega dogajanja, ki zajema plesno-gledališke predstave, lutkovne predstave za otroke in odrasle, ulične predstave, cirkuške nastope, koncerte, delavn... savus več »

Več iz medija

Zlata knjiga dobila 43 podpisov

V ponedeljek, 8. junija, dopoldne je bila v Kulturnem centru Delavski dom Zagorje tradicionalna prireditev, na kateri so se najboljši učenci osnovnih šol in... savus več »

Dan Primoža Trubarja

 

Ker državni praznik Primoža Trubarja ni dela prost dan, marsikdo sploh ne ve, da danes praznujemo spomin na avtorja prve knjige v slovenskem jeziku in... savus več »

Horoskop je preživel test časa

 

Ko so naši predniki opazovali zvezde, niso imeli ne interneta ne vremenske napovedi, so pa imeli domišljijo in občutek, da je vesolje morda bolj povezano z... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo