petek, 17. julij 2026

Mateja Ratej, zgodovinarka

Kakšno osebnost imamo na vrhu države? Pred letom dni je kazalo, da imamo opravka z vase zagledano osebnostjo, ki pa je zmožna globljih in daljnosežnih uvidov in bo zato sposobna povezati levi politični pol, kar je v večinsko levo orientirani... dnevnik več »

Več iz medija

O verouku v osnovne šole, 2.

 

Če je namen šole razvijati razmišljanje pri otrocih, potem to ni avtomatičen proces; je veščina, ki jo je treba razvijati, učiti. In potem šola ni ustanova, v... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo