petek, 24. julij 2026

Sajenje v maju

Mesec maj je mesec plodovk. Sejemo že v začetku meseca in potem presajamo sadike na prosto, ko ni več možnosti zmrzali, po 15. maju. Letos lahko s sajenjem vrtnin še malo počakamo, sicer pa lahko sadimo neobčutljive vrtnine. Na mraz občutljive sadike sadimo po ledenih možeh. Sadike plodovk sadimo zelo globoko, vsaj do prvih pravih novice.si več »

Več iz medija

V Celju pestro koncertno poletje

V Celju je to poletje zelo živahno. Ljubitelji koncertov lahko uživajo v nastopih na različnih prizoriščih. Nekateri lokali, kot sta Cankarjeva in Mestna... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo