petek, 9. maj 2025

Skupščina CFE v Ljubljani (205)

Na današnji skupščini CFE – Tax Advisers Europe https://taxadviserseurope.org/, ki združuje 30 davčno svetovalnih zbornic (združenj) iz 24 evropskih držav, je odločeno, da bosta Davčno svetovalna zbornica Slovenije in Udruženje poreskih savetnika Srbije, 19. in 20. septembra 2024, gostili zasedanje skupščin CFE. Gre za veliko priznanje obema organizacija in za dokaz, da jima CFE zaupa. simič blog več »

Več iz medija

Davčna reforma za razvoj (250)

Kmalu bodo minila tri leta od kar nam sedanja vlada obljublja davčno reformo. Vse, kar se je zgodilo v tem času, je bila ukinitev za davkoplačevalce dobre... simič blog več »

Nevedni novinar Vala 202 (248)

Današnji oblačen in občasno deževni dan je kot naročen za pisarniško delo. Tako sem tudi danes začel zelo zgodaj z delom in tako kot vsak dan malo čez sedmo... simič blog več »

Lastni delež in električni avto

 

Spremljam davčne preglede finančnih inšpektorjev, ki po navodilih z Generalnega finančnega urada opravljajo davčne preglede prodaj lastnih poslovnih deležev,... simič blog več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo