četrtek, 21. avgust 2025

Občanom so zdaj na voljo varuhovi kotički

Varuh človekovih pravic Peter Svetina se je včeraj mudil na Goriškem in v Novi Gorici na osebnem pogovoru sprejel štiri občane, ki ocenjujejo, da so jim kršene pravice. Ob tej priložnosti je v prostorih mestne občine in občin Ajdovščina, Vipava in Šempeter-Vrtojba odprl Varuhove kotičke s koristnimi informacijami o delu varuha. primorske več »

Več iz medija

Je Bistričana zabodel z vilami?

Če Aleš Krebelj z Ostrožnega Brda junija lani ne bi Bistričanu Davidu R. poškodoval prsnega koša, ne bi prišlo do zdravstvenih zapletov in napadeni ne bi umrl.... primorske več »

Jutra bodo občutno hladnejša

 

Spomin na zadnji vročinski val je še svež. Marsikaterega Primorca so tako včerajšnje dopoldanske nevihte presenetile brez dežnika pri roki in v še povsem... primorske več »

De Bruyne in Modrić v nove izzive

 

Konec tedna bodo novo sezono začeli tudi v elitni italijanski ligi. Naslov branijo nogometaši Napolija, V serie A bo tudi nekaj Slovencev, natančno število bo... primorske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo